Ledencontactcentrum

  • Stel een vraag aan ons Ledencontactcentrum via info@vvsg.be
  • Het ledencontactcentrum zorgt ervoor dat uw vraag terecht komt bij het juiste team.
  • Bel ons op 02 211 55 00 - elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 16.30 uur, op vrijdag tot 16 uur

Pers

  • Nathalie Debast - nathalie.debast@vvsg.be - 0497 31 80 77

A tot Z

  • Afvalbeleid (Interafval) - afvalbeleid@vvsg.be - meer
  • Brandweer - info@vvsg.be - meer
  • Communicatie - info@vvsg.be
  • Divers personeelsbeleid (Diverscity) - info@diverscity.be - meer
  • Economie - economie@vvsg.be - meer
  • Fietsbeleid (Fietsberaad Vlaanderen) - info@fietsberaad.be - meer
  • Innovatie en digitale transformatie - nathalie.dumarey@vvsg.be - meer
  • Integratie en inburgering, samenleven in diversiteit - meer
  • Internationaal - internationaal@vvsg.be - meer
  • Kinderopvang - meer
  • Magazine Lokaal - info@vvsg.be - meer
  • Maatschappelijke integratie en werk - meer
  • Omgeving - info@vvsg.be - meer
  • Ouderenzorg - ouderenzorg@vvsg.be - meer
  • Sociale dienstverlening en sociaal beleid - meer
  • Streekintercommunales (Vlinter) - info@vvsg.be - meer
  • Thuiszorg - netwerkthuiszorg@vvsg.be - meer
  • Vacatures - vacatures@vvsg.be - meer
  • Veiligheid - veiligheid@vvsg.be - meer
  • Vorming (Academie) - academie@vvsg.be - meer
  • Vrijetijdsbeleid - vrijetijdsbeleid@vvsg.be - meer
  • Welzijn - welzijn@vvsg.be
  • Werking en organisatie lokale besturen - meer

Directie