Team Kinderopvang

Centrale medewerkers

Werkadres: VVSG Bischoffsheimlaan 1-8, 1000 Brussel

  • DIENSTHOOFD KINDEROPVANG

Ann Lobijn

tel. 02-211 55 73, gsm 0497-15 14 74
ann.lobijn@vvsg.be

  • STAFMEDEWERKER KINDEROPVANG

Sofie Delcourt

tel. 02-211 55 79, sofie.delcourt@vvsg.be
Regie kinderopvang / lokaal overleg kinderopvang / lokaal loket kinderopvang / OCMW-tarief kinderopvang /  Huis van het Kind

  • STAFMEDEWERKER DATAVERZAMELING EN FINANCIERING

Esther Holleman

tel. 02-211 56 53, esther.holleman@vvsg.be
Ouderbijdrage / subsidie / bezetting en prestaties / boekhouding / KinderopvangMeter

  • STAFMEDEWERKER PERSONEEL

Kujtime Pajazitaj
tel. 02-211 56 68, kujtime.pajazitaj@vvsg.be
Personeelsbeleid / rechtspositieregeling / arbeids(tijd) wetgeving /  sociaal statuut onthaalouders / project werknemersstatuut onthaalouder

  • STAFMEDEWERKER VOEDSELVEILIGHEID

Hanne Van Nuffel
tel. 02-211 56 55, hanne.vannuffel@vvsg.be
Gezonde voeding / beweging / FAVV inspectie voedselveiligheid / actieve kinderopvang / allergenenbeleid / autocontrolegids / welzijn op het werk

  • STAFMEDEWERKER INFRASTRUCTUUR

Kurt Schoonbaert
tel. 02-211 56 63, kurt.schoonbaert@vvsg.be
Brandveiligheid / risico-analyse / planadvies /  buitenruimte / binnenklimaat / VIPA

  • STAFMEDEWERKER KWALITEITSBELEID

Jens Mortier
tel. 02-211 56 67, jens.mortier@vvsg.be
Kwaliteitshandboek / zelfevaluatie / procedures / Zorginspectie

  • ADMINISTRATIEF MEDEWERKER

Marjolein Stroobant
tel. 02-211 55 94, marjolein.stroobant@vvsg.be
Kinderopvang

  • STAFMEDEWERKER VORMING / DIENSTHOOFD DIVERSCITY

Peter Neirynck
tel. 02-211 55 49, peter.neirynck@divercity.be
Kwalificerende trajecten / Vormingsfonds / Diverscity

  • STAFMEDEWERKER VORMING

Hilde Hautekees
tel. 02-211 56 51, hilde.hautekees@diverscity.be
Speelbank.be / Kinderopvang TV / Diverscity

  • VERANTWOORDELIJKE ORGANISATIE VORMING

Cindy De Sutter
tel. 02-211 55 60, cindy.desutter@vvsg.be
Organisatie vorming / inschrijvingen / VVSG-academieteam

  • VERANTWOORDELIJKE ORGANISATIE VORMING

Elke Van Den Wijngaert

tel. 02-211 56 60, elke.vandenwijngaert@vvsg.be
Kinderopvangcaravan

Regionale medewerkers

Ondersteuning / Advies / 1ste hulplijn / Werkgroep kwaliteit / Beleid, Actualiteit en Regelgeving in de praktijk / Pedagogisch beleid / Ervaringsuitwisseling / Werkinstrumenten / Werkgroep Zelfevaluatie

  • ONDERSTEUNING GEZINSOPVANG BABY’S EN PEUTERS (* EN MENTOR)

    Provincie Oost-Vlaanderen
    Werkadres:  Koningin Elisabethlaan 47, 9000 Gent

    Charlien Hoffman *
    tel. 02-211 56 71, gsm 0472-53 38 16
    charlien.hoffman@vvsg.be
     

    Karen De Meyer
    tel. 02-211 56 72, gsm 0478-78 98 68
    karen.demeyer@vvsg.be

    Provincie West-Vlaanderen
    Werkadres: Koningin Elisabethlaan 47, 9000 Gent

    Sara Toch *
    tel. 02-211 56 54, gsm 0474-45 85 51
    sara.toch@vvsg.be

    Provincie Vlaams-Brabant en Brussels Hoofdstedelijk Gewest
    Werkadres: De Vunt 17, 3220 Holsbeek

    Danielle Vervotte *
    el. 02-211 55 67, gsm 0473-93 93 34
    danielle.vervotte@vvsg.be

    Provincie Antwerpen
    Werkadres: C. Silvertopstraat 15, 2850 Boom

    Astrid De Roy *
    tel. 02-211 56 94, gsm 0476-91 15 36
    astrid.deroy@vvsg.be 

    Ilse Lambrechts *
    tel. 02-211 56 93, gsm 0473-83 75 09
    ilse.lambrechts@vvsg.be

    Maartje Vanhaverbeke
    tel. 02 211 55 11, gsm 0473-76 39 68
    maartje.vanhaverbeke@vvsg.be
     
  • ONDERSTEUNING GROEPSOPVANG BABY’S EN  PEUTERS

    Provincie Oost-Vlaanderen  en West-Vlaanderen
    Werkadres: Koningin Elisabethlaan 47,9000 Gent

    Els Robijt
    tel. 02-211 56 33, gsm 0475-75 21 82
    els.robijt@vvsg.be

    Provincie Vlaams-Brabant
    Werkadres: De Vunt 17, 3220 Holsbeek

    Hilde Van Rie
    tel. 02-211 56 75, gsm 0498-14 13 50
    hilde.vanrie@vvsg.be

    Provincie Antwerpen en Limburg
    Werkadres: Colonel Silvertopstraat 15, 2850 Boom

    Sofie Verhaert
    tel. 02-211 56 44, gsm 0471-13 89 62
    sofie.verhaert@vvsg.be
     
  • ONDERSTEUNING GROEPSOPVANG SCHOOLGAANDE KINDEREN

    Provincie West-Vlaanderen
    Werkadres: Koningin Elisabethlaan 47, 9000 Gent

    Lien Libin
    tel. 02-211 56 45, gsm 0471-13 89 63
    lien.libin@vvsg.be

    Provincie Oost-Vlaanderen
    Werkadres: Koningin Elisabethlaan 47, 9000 Gent

    Annemie Nouwynck
    tel. 02-211 56 73 gsm 0476-86 31 65
    annemie.nouwynck@vvsg.be

    Provincie Antwerpen
    Werkadres: Colonel Silvertopstraat 15, 2850 Boom

    Ellen Wendelen
    tel. 02-211 56 16, gsm 0471-13 89 61
    ellen.wendelen@vvsg.be

    Provincie Vlaams-Brabant en Limburg
    Werkadres: De Vunt 17, 3220 Holsbeek

    Leen Walravens
    tel. 02-211 56 76 gsm 0471-34 94 76
    leen.walravens@vvsg.be
     
  • MENTOREN GEZINSOPVANG

    Provincie Vlaams-Brabant
    Werkadres: De Vunt 17, 3220 Holsbeek

    Marianne Timbal
    tel. 02-211 55 54, gsm 0495-68 17 68
    marianne.timbal@vvsg.be

    Provincie Antwerpen
    Werkadres: Col. Silvertopstraat 15, 2850 Boom

    Lisse De Witte
    gsm 0499-47 36 53
    lisse.dewitte@vvsg.be

    Provincie Oost-Vlaanderen
    Werkadres: Koningin Elisabethlaan 47, 9000 Gent

    Lisa Dejonghe
    gsm 0476-97 11 21
    lisa.dejonghe@vvsg.be

    Ann De Smaele
    gsm 0473-65 14 09
    ann.desmaele@vvsg.be

    Provincie West-Vlaanderen
    Werkadres: Koningin Elisabethlaan 47, 9000 Gent

    Cathérine Vormezeele
    catherine.vormezeele@vvsg.be

    Brenda Vincke 
    gsm 0470-20 33 47
    brenda.vincke@vvsg.be